image

„...mert tiétek ez az ígéret és gyermekeiteké...”

BEMUTATKOZOM

Az alábbiakban megismerheti óvodánk munkatársát.

Völgyi Róbertné Garádi Gyöngyvér

Pedagógiai asszisztens

Rövid videós bemutatkozás

Völgyi Róbertné Gyöngyvér vagyok. Férjemmel és három gyermekünkkel Tárnokon élünk. Hitvalló keresztény családban nőttem fel, ahol mindennapos volt a bibliaolvasás, a közös imádság, valamint a gyülekezeti alkalmakon való rendszeres részvétel. Isten Szentlelke mutatta meg, hogy az üdvösséghez ez nem elég, szükség van a személyes megtérésre, újjászületésre. 19 éves koromban adtam át életemet Krisztusnak és azóta igyekszem az Ő útján járni. A gyermekeimet is erre az útra próbálom terelni, ezért gyülekezetünk közösségének aktív tagjai vagyunk. Férjemmel közösen fontosnak tartjuk, hogy a gyerekek már minél fiatalabban hallják Isten igéjét, ezért tartunk rendszeresen Isten előtti elcsendesedéseket.

Számomra a kikapcsolódást, feltöltekezést a nagy erdei séták jelentik, de szabadidőmben szívesen olvasok, társasjátékozok, és szeretek színházba- és koncertre járni.

© 2021 eg-igero.reformatus.hu Minden jog fenntartva Készítette:KvittMédia