„...mert tiétek ez az ígéret és gyermekeiteké...”

BEMUTATKOZOM

Az alábbiakban megismerheti óvodánk munkatársát.

Lévai Demján Nikolett

Pedagógiai asszisztens

Lévai-Demján Nikolett vagyok. Férjemmel és 13 éves lányommal Martonvásáron élünk.

Neveltetésem során folyamatosan értek hatások mind a Református Egyház tanítása, illetve a családomban is működő személyes evangélium üzenete által. 14 évesen lekonfirmáltam, viszont ezek után életem letért erről az útról. Tavaly márciusban a koronavírus megjelenése egy krízishelyzetet hozott, amin keresztül Isten újra megszólított. Ekkor megértettem Isten előtt való helyzetemet és szükségemet az Ő ingyen kínált kegyelmére. Megvallottam bűneimet és elfogadtam bocsánatát.

Megtérésem után sokáig kerestem az Isten által kijelölt helyemet. Amikor ezt a lehetőséget meghallottam, úgy gondoltam, hogy a pedagógiai asszisztensi feladatok teljeskörű ellátásán kívül, a gyermekek lelki fejlődését segítve is Istent szolgálhatnám. A pedagógiai asszisztensi képzést, ennek tudatában kezdtem el.

Szeretek énekelni, és a kézműves készségeimet hasznosítani. Szeretek még nagyokat túrázni, moziba illetve színházba járni.

„...mert tiétek ez az ígéret és gyermekeiteké...”

BEMUTATKOZOM

Az alábbiakban megismerheti óvodánk munkatársát.

Lévai Demján Nikolett

Pedagógiai asszisztens