„...mert tiétek ez az ígéret és gyermekeiteké...”

BEMUTATKOZOM

Az alábbiakban megismerheti óvodánk munkatársát.

Konyhás Krisztina

Óvodapedagógus

Konyhás Krisztina vagyok.

Vallásos neveltetésű családból származok.  27 éve vagyok óvodapedagógus. A Törökbálinti Egyházközség aktív tagja voltam. Hosszú éveken keresztül vettem részt gyerekek nyári táboroztatásában, az egyház mindennapjaiban. Az óvodában ahol dolgoztam sok éven keresztül igyekeztem átadni Isten tanítását a kicsiknek.

Végzettségem szerint óvodapedagógus és fejlesztőpedagógus vagyok.

A sok év alatt több továbbképzésen, tanfolyamon vettem részt, amit igyekeztem beépíteni mindennapjainkba.

Legutolsó ilyen, egy diabmentori képzés volt, aminek segítségével tudom felügyelni a cukorbeteg gyerekek mindennapi életét az óvodában.

Az óvoda munka és balesetvédelmi feladatát is én láttam el.

Nagyon szeretem a meséket. Szeretek mesélni a gyerekeknek, a mese által eljuttatni a kicsiket egy olyan világba, ahol a szeretet, a mások megsegítése, a megbocsájtás, a szép dolgok kerülnek életünk fő helyére. És persze a mese által nagyon sok probléma megoldására segítséget kaphatunk.

Kreatív ötleteimet szeretem megvalósítani. Igyekszem minél szebbé, esztétikusabbá tenni a csoportszobát, az óvodát és annak környezetét.

Szabadidőmben szívesen olvasok, varrok, kézműveskedek, kirándulok.