„...mert tiétek ez az ígéret és gyermekeiteké...”

BEMUTATKOZOM

Az alábbiakban megismerheti óvodánk munkatársát.

Nemesné Szabó Erika

Óvodapedagógus

Jézus így imádkozott „…mindnyájan egyek legyenek, ahogyan te, Atyám, énbennem, és én tebenned, hogy ők is bennünk legyenek, hogy elhiggye a világ, hogy te küldtél el engem.” Jn 17,21

Felnőttként hallottam meg Jézus hangját és ismertem meg Őt a katolikus egyházban, aminek most is tagja vagyok. Ugyanakkor hiszem, hogy az Úrban és az igaz hitben egyek vagyunk mindnyájan, akik hisszük, hogy az Atya elküldte egyszülött Fiát, hogy nekünk új életünk legyen.

A középiskola után Pécsett a Hittudományi Főiskolán tanultam. Felismerve magamban, hogy az óvodáskorú gyerekek nevelése a feladatom, jelentkeztem a bajai Tanító és Óvóképző Főiskola Óvodapedagógus Karára és 2001 nyarán végeztem. Több helyen dolgoztam óvodában és mindenhol az volt a tapasztalatom, hogy az óvópedagógia nem elég a gyerekek teljes körű fejlesztéséhez, neveléséhez, ezért jelentkeztem a Nyugat Magyarországi Egyetemre, ahol gyógypedagógusként végeztem. Emellett fontosnak tartom a gyerekek megfelelő felkészítését az iskolára (készségek és részkészségek, képességek és részképességek, figyelem, észlelés, érzékelés kibontakoztatása) és a tehetségígéretek mihamarabbi felfedezése és a kibontakozás irányába segítése. Ezért ilyen irányban is igyekeztem magamat képezni és fejleszteni.

Nagyon szeretek a családommal lenni, azaz mindenben szívesen veszek részt, ha a családommal együtt tehetem.

„...mert tiétek ez az ígéret és gyermekeiteké...”

BEMUTATKOZOM

Az alábbiakban megismerheti óvodánk munkatársát.

Nemesné Szabó Erika

Óvodapedagógus